pl us
Tom-NV-2 0

Wyjątowa latarka taktyczna Tomahawk ma ergonomiczną konstrukcję do umożliwienia trzymania pod kątem prostym, który ułatwia operatorowi wykonywanie dodatkowych czynności, jak obsluga broni. Światło produkowane przez tą latarkę jest bardzo intensywne i w zależności od modelu dostarcza 150 lumenów światła białego lub światła w kolorach niebieskim, zielonym i czerwonym. Wersja z oświetleniem niebieskim jest dostępna tylko dla Policji.

Tradycyjne latarki zawsze ograniczają ruchy operatora, dlatego właśnie powstał projekt Tomahawk, aby ułatwić obsługę latarki podczas akcji oraz by mieć możliwość adaptacji mocowania do wykorzystywanego w danym momencie uzbrojenia. Pulpit sterowania jest intuicyjny, każdy przycisk można bez problemu użyć w rękawiczkach i korzystając tylko z jednej ręki. Latarka jest dostępna w kilku wersjach:

Tomahawk LP-
(Standard Model) - tylko światło białe
Tomahawk GP- (Mil-Spec Model) - specyfikacja dla wojska wraz z montażem typu Molle
Tomahawk ST- (Strobing Model) - specyfikacja, jak w wersji GP plus stroboskop światła białego
Tomahawk MC- (Multi-Colored Model) - najbardziej rozbudowana wersja wykorzystywana przez służby mundurowe. Występuję również w wersji cywilnej, w której diody niebieskie zostały zastąpione zielonymi. Posiada funckję iluminacji sygnałów świetlnych wykorzystywanych przez Policję.
baner