pl us
start inforce
Inforce Weapon Mounted Light jest to najbardziej dopasowana latarka do karabinu i stosowana głównie w platformach typu AR. Występuje w kilku kolorach obudowy oraz z systemem podświetlenia IR - czyli niewidzialne gołym okiem światło dla noktowizora. Pracuje w trzech trybach światła białego: pełna moc, ekonomiczna i stroboskop oraz dwa programy podczerwieni: pełna moc i ekonomiczna.

Latarka w wersji z podświetleniem IR posiada moc maksymalną 175 lumenów by sprostać zadaniom zaczynającym się od krótkiego do średniego dystansu, przełączając na ekonomiczne podświetlenie uzyskujemy 30 lumenów. Korzystając z maksymalnej mocy bateria wytrzymuje 1,5 godziny ciągłego świecenia, natomiast przy ekonomicznym podświetleniu nawet do 10 godzin.

Przycisk uruchamiania promienia świetlnego jest umiejscowiony w bardzo poręcznym miejscu, a jego kształt i wielkość umożliwia bezproblemowe załączenie kciukiem prowadzącym broń. Zarówno system zabezpieczejący przed uruchomieniem, jak i przełącznik rodzaju światła dają możliwość bezproblemowego uruchomienia nawet w rękawiczkach zimowych. 

Wbudowana szyna MIL-STD-1913 umożliwia szybki montaż latarki na karabinie. Latarka zasilana jest jedną baterią 123A

baner